Stroje, které Vás posunou vpřed

                   široká nabídka robotických pracovišť, balící a manipulační techniky, KEG linek a robotické paletizace                                    napříč průmyslovými obory

O nás


Ing. Zdeněk Mihályředitel a jednatel

mihaly@nttechnics.cz                                                                         tel.: +420 569 551 411 Jsme výrobní firma se sídlem v Chotěboři. Již od roku 2008 se zabýváme návrhem a výrobou dopravní a manipulační techniky a KEG technologií. Zakládáme si na preciznosti provedení od návrhu ideálního řešení až po jeho realizaci. Stroje, které vyrábíme, přizpůsobujeme každému zákazníkovi tak, aby náš výrobek předčil jeho očekávání a maximálně mu při výrobě vyhovoval. Jsme odborníci na výrobu strojů nejen pro potravinářský průmysl, ale také se specializujeme na robotizaci provozů v různých průmyslových odvětvích. Díky tomu můžeme svým zákazníkům poskytnout i poradenství ve výrobní oblasti.

Nabídkové portfolio NT technics s.r.o. tvoří specializovaná robotická pracoviště, paletizační a depaletizační stanice, balicí a manipulační technika, vkladače a vykladače lahví a různé druhy dopravních systémů. Další oblastí naší výroby jsou linky na mytí a plnění KEG sudů a mytí přepravek.

Svým zákazníkům dodáváme nejen samostatné stroje, ale jsme schopni zajistit také kompletní řešení výroby. Náš rychlý a flexibilní servis je navíc zárukou nepřetržitého výrobního provozu.Naše stroje Vás posunou vpřed

Široká nabídka balicí a manipulační techniky, KEG linek a robotické paletizace pro každý obor, který vás napadne 

Nabídkové portfolio NT technics s.r.o. tvoří specializovaná robotická pracoviště, paletizační a depaletizační stanice, balicí stroje, vkladače a vykladače lahví a různé druhy dopravních systémů. Další oblastí naší výroby jsou linky na mytí a plnění KEG sudů a mytí přepravek.

Svým zákazníkům dodáváme nejen samostatné stroje, ale jsme schopni zajistit také kompletní řešení výroby. Náš rychlý a flexibilní servis je navíc zárukou nepřetržitého výrobního provozu.


Robotická pracoviště

Automatizujte produkci neúnavným robotem. Naprogramujeme jakýkoliv pohyb robota a dodáme komplexní řešení. 

Dopravníky produktů

Vyberte si dopravník, který zefektivní Vaší logistiku. Stroje dokonale přizpůsobíme Vašemu místu. 


KEG technologie
Komletní výbava KEG linek. Vyberte si stroj, který zabudujeme do Vaší stávající linky nebo celek.

          

Balící a manipulační technika

Stroje, které Vám pomohou Vám produkt uchopit, zabalit a dopravit přesně tam, tam potřebujete.

Proč si vybrat NT technics?

Zakládáme si na osobním přístupu, kvalitních materiálech a spolehlivém servisu 

Flexibilita

Pružně reagujeme na potřeby a přání našich zákazníků. Jsme schopni přizpůsobit stroje a zařízení výrobním prostorám a požadavkům.

Preciznost

Zakládáme si na kvalitních materiálech, kterými vybavujeme naše stroje. Díky tomu naše výrobky dosahují vyšší životnosti.  

Rychlý servis

Zaručujeme zákazníkům rychlý servis. Naléhavé případy jsme schopni vyřešit do 24hodin, eventuálně pomocí online vzdálené správy ihned.

Co je u nás nového